O księgarni

Księgarnia Pinokio to "frajda, magia, nauka" dla dzieci i ich rodziców.
Spełniamy marzenia i potrzeby naszych klientów i to sprawia nam radość!
Jesteśmy czarodziejami książek, znawcami gier i zabawek, poszukiwaczami tego co bawi i uczy. Jesteśmy firmą rodzinną, dla której spotkanie z klientem to wydarzenie.


Księgarnia Pinokio to miejsce, w którym znajdziecie Państwo bogatą ofertę rzeczy pomocnych we wszechstronnym rozwoju dziecka. Proponujemy najwyższej jakości produkty sprawdzone przez nas i naszych klientów. Jesteśmy otwarci na nowości i pozycje niszowe, które też mają swoich amatorów. Specjalizujemy się w :

> książkach dla dzieci, młodzieży i dorosłych

> literaturze psychologiczno - wychowawczej

> zabawkach, grach i puzzlach z czterech stron świata, od najprostszych do takich, przy których trzeba mocno pogłówkować

> podręcznikach do szkół podstawowych, gimnazjów i średnich

> artykułach papierniczych, szkolnych i biurowych

Chętnie współpracujemy z przedszkolami i szkołami, a także innymi podmiotami działającymi w branży edukacyjno - oświatowej. Uczestniczymy w inicjatywach kulturalnych realizowanych na terenie gminy Swarzędz. Bierzemy aktywny udział w projektach mających na celu popularyzację czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

Do zobaczenia w Pinokio!
Menu
· Strona główna
· O księgarni
· Oferta
· Polecamy
· Galeria
· Kontakt
· Dojazd
Facebook
Newsletter
Dołącz do naszego newslettera
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones. | Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.