PAJĄKOWY KONKURS na Facebooku
Dodane przez Aga dnia 06 czerwca 2020
KONKURS dla odważnych i tych, którzy chcą takimi się stać.
Ostatnio pisaliśmy, że nasze księgarnie zostały opanowane przez pająki, przede wszystkim te "książkowe", o których możecie przeczytać w rewelacyjnej książce pt. "Uwaga pająki!"🕷. Dzisiaj okazało się, że jeden z nich przeniósł się z książki do realnego świata i zamieszkał w naszej łazience🛁 Z wyglądu przypomina Jadzię - długonogiego pająka z książki. Nie gryzie, nie drapie, i w ogóle jest jakaś taka sympatyczna.nie odbiór upominków w księgarniach Pinokio.
Treść rozszerzona
KONKURS dla odważnych i tych, którzy chcą takimi się stać.
Ostatnio pisaliśmy, że nasze księgarnie zostały opanowane przez pająki, przede wszystkim te "książkowe", o których możecie przeczytać w rewelacyjnej książce pt. "Uwaga pająki!"🕷. Dzisiaj okazało się, że jeden z nich przeniósł się z książki do realnego świata i zamieszkał w naszej łazience🛁 Z wyglądu przypomina Jadzię - długonogiego pająka z książki. Nie gryzie, nie drapie, i w ogóle jest jakaś taka sympatyczna.
Czy u Was też są jakieś pająki? Jeśli tak, to przyślijcie w komentarzu do tego posta zdjęcie z krótkim opisem, gdzie zadomowił się Wasz pająk, no i najważniejsze - jak ma na imię? Najciekawsze wpisy ze zdjęciami nagrodzimy upominkami, a na zwycięzcę czeka książka "Uwaga pająki!"
Czekamy na Wasze wpisy do 10 czerwca, ogłoszenie wyników 12 czerwca, po tym terminie odbiór upominków w księgarniach Pinokio. Powodzenia😃